Gdzie doprowadzi nas to wszystko?

Janet Yellen oraz Najpopularniejsza kryptowaluta i
Jarek 14.12.2020

Polecane: http://start-edukacja.pl

Co to jest Bitcoin? Jest to zdecentralizowana waluta tworzona i utrzymywana przez społeczność. Jest tworzony w sposób zdecentralizowany, więc nie ma właściciela ani zarządcy, który mógłby go kontrolować. Nikt również nie może zablokować ani zamrozić Twojego konta. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z Bitcoin, ten artykuł pokaże Ci, jak łatwo jest zostać właścicielem.

Pierwszym był zdecydowanie Internet, kiedy był jeszcze kontrolowany przez jednego operatora - Google. W 2011 r. Wprowadził tzw. "Algorytm Google", aby pomóc w rozwiązywaniu problemów matematycznych. W mniejszym lub większym stopniu był dziś używany.

Wyszukiwarka odgrywa również aktywną rolę w sieci bitcoin. Podczas wyszukiwania adresu nie opiera się na Twoim wcześniejszym zachowaniu, wykorzystuje informacje o Twojej aktualnej lokalizacji i strefie czasowej. Informacje te są następnie łączone z informacjami o kolejnym użytkowniku w sieci, który jest również użytkownikiem wyszukiwarki.

Trudność w tworzeniu kryptowaluty polega na tym, że nie możesz zagwarantować, że następny odbiorca Twojego BTC nie będzie w stanie go wypłacić, jeśli nie jest jeszcze online. Niemożliwe jest również automatyczne wycofanie przelewu - wymaga to czasu i wysiłku

Polecane: geodeta Kielce

Tagi: waluty wirtualne,